Wierzymy, że zaufanie i partnerskie relacje są podstawą dobrze prosperującego biznesu. Nasze przekonania staramy się wprowadzać w życie nie tylko w kontaktach z przedstawicielami samorządów czy kontrahentami, ale również w naszej codziennej pracy. Dlatego działamy w myśl zasady, że zmianę świata należy rozpocząć od siebie.

Na początku października 2021 roku zespół Geotrans spędził dwa dni na wyjeździe firmowym w Uroczysku Siedmiu Stawów znajdującym się w Goli Dzierżoniowskiej. W renesansowym zamku z XVI wieku budowaliśmy społeczność firmy oraz po prostu się poznawaliśmy.

Geotrans to nie tylko doskonale wykfalifikowani eksperci, ale przede wszystkim zespół zgranych i współpracujących za sobą ludzi. Regularne wyjazdy integracyjne wpływają na codzienną pracę oraz atmosferę w biurze, co przekłada się na bardziej efektywne działania.

Piękne okoliczności przyrody były okazją do wypoczynku i swoistego „ładowania baterii” dla całego Zespołu oraz wypracowania metod komunikacji, które usprawnią naszą pracę.

W Geotrans ufamy, że nie ma biznesu bez wzajemnego zaufania i szczerej komunikacji. Tą zasadę staramy się przenosić na każdy poziom naszej działalności, zaczynając od tej codziennej często niewidocznej pracy wielu ludzi. Dlatego traktujemy takie wyjazdy integracyjne jako element rozwoju i inwestycje w relacje.